Operatow wózka widłowego- zarobki do 4600zł brutto
ADECCO
Wieliczka, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko : Operator wózka widłowego Co będzie należało do Twoich obowiązków : - Przyjmowanie dostaw, rozlokowanie towaru w magazynie - Kompletacja, pakowanie oraz sortowanie towaru do wysyłki lub do magazynu - Wsparcie przy inwentaryzacjach - Prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem towarów zgodnie z obowiązującymi zasadami - Wykonywanie innych poleceń przełożonego, związanych z działaniem placówki, zgodnych z umiejętnościami i kwalifikacjami Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę - Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna - Prywatną opiekę medyczną - Dofinansowanie do karty Multisport - Wczasy pod gruszą - Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach - Dodatki na święta - Pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze - Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne) - Wynagrodzenie nawet do 4600 zł brutto Wymagania : - Doświadczenie w pracy na magazynie - Umiejętność obsługi wózka widłowego- potwierdzona uprawnieniami UDT - Umiejętność obsługi skanera - Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - Umiejętność obsługi komputera - Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 12h, 7 : 00-19 : 00, 19 : 00-7 : 00 ( dwa dni pracy, 2 dni wolne) Oferta dotyczy pracy stałej

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku