Country Sales Representative
GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.
Poznań, Polska
16 d. temu
source : Jobs.pl

Dla jednego z nasych Klientów - firmy świadczącej usługi badań próbek środowiskowych, żywnościowych, farmaceutyków, mikrobiologicznych, sensorycznych, mineralnych oraz trybologicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Country Sales Representative.

Lokalizacja : Warszawa / Poznań

Opis stanowiska :

Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Samodzielne identyfikowanie możliwości sprzedaży usług, aktywne zdobywanie nowych klientów oraz identyfikowanie ich potrzeb

Prowadzenie negocjacji z klientami

Prezentacja możliwości naszych laboratoriów

Śledzenie zmian legislacyjnych i przygotowywanie informacji dla działu wdrożeniowego

Wymagania :

Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, inżynieria środowiska, geologia)

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Dobra znajomość branży laboratoryjnej / ochrony środowiska

Znajomość procedur przetargowych

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca sprawną komunikację

Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami

Otwartość, orientacja na klienta oraz umiejętność wychodzenia naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom

Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy :

Stabilną pracę w znanej firmie laboratoryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

Bardzo dobre środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole

Pracę mobilną oraz samochód służbowy do użytku prywatnego

Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy

Opiekę medyczną,

Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz szkolenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych