Komisjonowanie art. przemysłowych - Niemcy/Nohra
UNIWORK Sp. z o.o.
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Firma niemiecka zatrudni osoby do komisjonowania artykułów przemysłowych na magazynieMiejsce pracy : Niemcy / NohraOPIS STANOWISKA- zbieranie zamówień przy pomocy skanera na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu tzw.

ameise,- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,- ogólne prace magazynowe.WYMAGANIA- znajomość podstaw języka niemieckiego lub angielskiego- gotowość do wyjazdu do Niemiec,- chęć do pracy-własny środek transportu mile widzianyNASZA OFERTA- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie - stawkę od 11,50 euro brutto / h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele i święta- mieszkanie zapewnione- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień,- opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

KRAZ Nr 14449Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wmojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekstjednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku