Pracownik produkcji- Branża mięsno-spożywcza
Perspektiva
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od 15 lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w zakładach mięsnych na terenie całej Holandii.

Zgłoś się do nas i pracuj w najbardziej stabilnej branży w czasach kryzysu !Do wyboru miasta : Rotterdam, Lisse, IJsselstein koło utrechtuOpis Stanowiska : Praca na różnych stanowiskach w nowoczesnych zakładach mięsnych z możliwością przyuczenia do pracy rzeźnika i wysokich zarobkówMożliwe prace : Pakowanie mięsaEkspedycja Rozładunki załadunkiOperator wózków widłowychMycie pojemnikówMycie linii produkcyjnejOstrzenie noży na specjalnych urządzeniach Delikatna obróbka mięsaObcinanie nóżek i pakowanieObsługa maszyn produkcyjnychNauka przy obróbce mięsa, Oferujemy : Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!Zarobki na poziomie 1200-1 500 euro netto co cztery tygodnie w zależności od stanowiska, i umiejetności Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki 24 dni płatnego urlopu w roku 100 % płatnego chorobowego Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej Zagwarantowane zakwaterowanieZatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.

Płatny urlop.Opieka polskich koordynatorów.Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracyPomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem Wymagamy : Dobrego stanu zdrowiaSprawności fizycznejMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.

Chęci do pracyOsoby zainteresowane pracą zapraszamy do aplikowania i wyrażenia poniższej zgodyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Perspektiva (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku