Młodszy specjalista ds. wdrożeń ERP
Asseco Business Solutions S.A.
Zamość, lubelskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Zamość

Technologie, których używamy

O projekcie

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Młodszego specjalisty ds. wdrożeń systemów Macrologic ERP. Jeśli jesteś ukierunkowany na rozwój w branży IT, znasz podstawy programowania i dobrze czujesz się w pracy z klientem, aplikuj

W czasie kilkumiesięcznego okresu adaptacyjnego zdobędziesz wymaganą wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonego Mentora.

Nowych pracowników uczymy tworzenia i modyfikacji aplikacji biznesowych Macrologic Merit w autorskiej technologii MacroBASE poprzez wykorzystanie generatora aplikacji, języków programowania czy raportowania.

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikowanie i parametryzacja systemu Macrologic ERP Merit lub Xpertis
  • Testowanie wytworzonych rozwiązań
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Nasze wymagania

  • Znajomość podstaw programowania w dowolnym języku (np. SQL, Java, C++)
  • Znajomość zasad działania relacyjnych baz danych
  • Otwartość na poznawanie nowych narzędzi programistycznych
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i gotowość do zdobywania nowych umiejętności
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne
  • Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP np. w zakresie finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym, magazynowym, produkcyjnym
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".