Specjalista ds. zakupów
ASP POLSKA SP. Z O.O.
Głogów, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.

in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium.

Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty. W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko : Specjalista ds.

zakupu Obowiązki : - Opracowywanie strategii zakupowych dla wybranych kluczowych klientów - Opracowywanie dziennych raportów / kontrola stanów minimalnych -

Ścisła współpraca z innymi działami firmy ( produkcja, montaż, magazyn) - Przygotowywanie zapytań ofertowych - Wystawianie zamówień do dostawców -

Prowadzenie uzgodnień handlowych i negocjacji z dostawcami i kooperantami - Komunikacji z zagranicznymi oraz krajowymi dostawcami produktów -

Monitoring terminowości i jakości dostaw oraz wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości. Oczekiwania : - Wykształcenie min.

średnie - Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - Zaawansowana znajomość języka niemieckiego / angielskiego - Dobra znajomość MS Office -

Znajomość rysunku technicznego - Inicjatywa, umiejętność pracy w zespole, - Wysoki poziom zdolności interpersonalnych i umiejętności negocjacyjnych -

Zdolności analityczne - Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy - Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność - Samodzielność, przedsiębiorczość i elastyczność w działaniu -

Odporność na stres. Oferujemy : - Pracę w firmie będącej liderem na polskim rynku - Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku -

Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w rozwijającym się zespole i przyjaznej atmosferze - Możliwość rozwoju zawodowego Jeśli jesteś zainteresowany / a wyślij swoje CV lub złóż osobiście w siedzibie firmy przy Wierzbowej 21 w Głogowie, dołączając klauzulę : Zgodnie z treścią art.

23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.

96 z póź. zm) zwanej dalej Ustawą o Ochronie Danych Osobowych niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj.

ASP POLSKA Spółka z o.o.., zwanego dalej Administratorem teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi.

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku