Elektryk Budowlany Belgia Praca od zaraz
Bouw en Installatie Europ
Wrocław, Dolnośląskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Bouw en Installatie Europ jesteśmy firmą działającą na rynku europejskim od wielu lat, zatrudniamy specjalistów z różnych sektorów branży budowlanej.

Na obecną chwile poszukujemy elektryków chętnych podjęcia pracy na terenie Belgii, rozpoczęcie pracy 13.05.2019. Osoby chętne nawiązać stałą współprace na rynku zachodnim lub na polskim rynku pracy zapraszamy do kontaktu.

Obowiązki : - kompleksowy montaż instalacji elektrycznych w jednorodzinnych domach na podwyższonym standardzie - montaż osprzętu : gniazdek, przełączników, oświetlenia -

montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych - praca wykonywana zgodnie z dokumentacją techniczną Wymagania : - minimum komunikatywna znajomość jednego z języków (angielski, niderlandzki) -

odpowiednie kwalifikacje zawodowe - ukończona szkoła w zawodzie Elektryka / Elektromontera - doświadczenie na stanowisku Elektryk / Elektromonter -

prawo jazdy kat. B - własna działalność gospodarcza, Gewerbe (mile widziane) Oferujemy - Legalne zatrudnienie, stawka 13, 55 -

19, 68 Euro brutto - Dogodny system płatność - Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € - Odzież roboczą - W pełni umeblowane zakwaterowanie -

pokoje max dwuosobowe, łazienka, kuchnia, salon. - Jednorazową premię okolicznościową - Mmożliwość pracy na stałe - Opiekę koordynatorów Dodatkowe informacje : Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz skany uprawnień na nasz adres mailowy : rekrutacja bouw-

en-installatie.eu W tytule prosimy podać nazwę stanowiska Elektryk / Elektromonter Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem telefonu + 48572069650 W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (.j. Dz.U. z 2015r., poz.2135 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie, w celach niezbędnych związanych z rekrutacją obecną lub w przyszłości, w Bouw en Installatie Europ Oświadczam, iż jestem poinformowany / -a o tym, że :

  • Administratorem moich danych osobowych jest Bouw en Installatie Europ z siedzibą w Jordanowie Śląskim 55-065, ul.Przemyslowa 1
  • Moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie upoważnionym osobom działającym na rzecz firmy Bouw en Installatie Europ.
  • Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i uzupełniania lub usuwania Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych