Fullstack Python/JavaScript Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdynia, Polska
‎8 godz. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient to 8-osobowy software house. Pracują dla zagranicznych Klientów.Poszukujemy osoby na długofalowe zatrudnienie do projektu dla francuskiej firmy (branża automotive, aplikacje Web / mobile).

Wymagania :

  • min 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie z :
  • Django
  • gitlab-ci, fastlane, docker-compose, sensible
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie z zwinną metodologią
  • Dodatkowe atuty :

  • znajomość technologii React Native
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B
  • benefity :
  • wewnętrzny knowledge sharing
  • możliwy multisport
  • catering lunchowy
  • możliwość pracy zdalnej 15%
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wewnętrzne
  • wyjazdy na konferencje
  • Obowiązki :

  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • rozwój aplikacji
  • ścisła współpraca z innymi developerami
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych