HR Specialist
SolDevelo
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
3 d. temu
source : Lento.pl

SolDevelo jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi o różnych zainteresowaniach i pasjach.

Łącząc nasze umiejętności wykonujemy wysokiej klasy projekty na skalę światową. Chętnie dzielimy się wiedzą i swoimi doświadczeniami.

Pracując w naszym zespole będziesz mógł rozwiązywać ambitne zadania, a jeśli potrzebujesz chwili przerwy zawsze możesz odpocząć w pokoju socjalnym! W tym momencie posiadamy 3 oddziały w : Gdyni, Gdańsku i Olsztynie.

Z racji bardzo dużej ilości projektów oraz stałego zapotrzebowania na nowych pracowników, do naszego biura w Olsztynie poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko : HR Specialist Obowiązki : - Kreatywne redagowanie ogłoszeń na stanowiska techniczne Współpraca z biurem karier na pobliskich uczelniach - Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search - Dokonywanie wstępnej selekcji oraz przeprowadzanie rozmów telefonicznych z potencjalnymi kandydatami - Branie udziału w rozmowach technicznych face to face przeprowadzanych przez Team Leadera projektu - Aktywne uczestniczenie w targach pracy i imprezach branżowych (działania z obszaru employer branding) - Codzienna zdalna współpraca z działem HR w Gdyni Wymagania : - Ok.

2 letnie doświadczenie komercyjne związane z rekrutacją Specjalistów na stanowiska techniczne w branży IT (wymóg konieczny) - Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki : socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi) lub w trakcie studiów zaocznych - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2 / C1 - Duża samodzielność w działaniu - Umiejętność priorytetyzacji obowiązków - Komunikatywność Oferujemy : - Roczny budżet 12 000 zł brutto na podnoszenie swoich kwalifikacji (w tym dofinansowanie do uczelni, kursów języka angielskiego, szkoleń zewnętrznych, warsztatów, certyfikatów) - W pełni płatną, wliczoną w czas pracy godzinną przerwę na lunch - Prywatną opiekę medyczną - Amazon Kindle - Pakiet Relokacyjny (5000 zł jednorazowego dofinansowania oraz pełne wsparcie techniczne związane z przeprowadzką) - Dofinansowanie do komunikacji miejskiej w wysokości 50 zł miesięcznie - Kartę Multisport - Imprezy Integracyjne

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku