Pomocnik Operator Produkcji - Niedźwiedź k. Słomnik
Adecco
Słomniki, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Niedźwiedź k. Słomnik Pomocnik Operatora Produkcji Zadania : -pomoc w pracy Operatora Linii Produkcyjnej (m.

in. zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; produkowanie półproduktów / wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi technologiami) Wymagania : -książeczka sanitarno - epidemiologiczna -Uprawnienia na wózki widłowe - UDT -mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku -gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym Oferujemy : -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz -wynagrodzenie podstawowe 3000zł brutto / mc + premie -dodatek za pracę w sobotę i niedzielę -dodatek nocny ustawowy -pracę na pełny etat -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku