Elektryk / Elektromonter
QT Swiss Engineering
Szczecin, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Międzynarodowa grupa, działająca na rynku automatyki i robotyki od 2002 roku, dostarczająca swoje rozwiązania największym światowym koncernom samochodowym.

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak : Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes, Tesla, Lexus, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

 • W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Elektryk / ElektromonterLokalizacja : SzczecinZAKRES OBOWIĄZKÓW : Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych;
 • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;Prace serwisowe dla instalacji elektrycznej, maszyn oraz urządzeń;Pełna i rzetelna realizacja powierzonych zadań.

 • WYMAGANIA : Wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia SEP;Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
 • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych warunek konieczny;Prawo jazdy kat. B;Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub / i niemieckiego;
 • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz odporność na stres;Komunikatywność, pozytywne nastawienie oraz chęć do dalszej nauki.

 • OFERUJEMY : Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz poznania najnowszych technologii w branży automotive;
 • Kartę Multisport oraz inne benefity pracownicze;Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole specjalistów;Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z poniższą klauzulą na adres : rekrutacja qt-swiss.eu : Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez QT Swiss EngineeringSp.

  z o.o. do celów związanych z tym i przyszłym procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych (tekst jednolity : Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku