Poszukiwani Murarze na fasady klinkierowe do Belgii
Regees
Nowa Sól, Lubuskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje podwykonawców murarzy.

Opis stanowiska : - murowanie pustakami, cegłą, klinkierem - murowanie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz Od kandydata oczekujemy : -

prowadzenia własnej działalność gospodarczej, A1 - doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza Oferujemy : - fasada 48 euro / m2 -

stabilna współpracę - płatność co dwa tygodnie Więcej informacji pod numerem telefonu +48 510 926 184 (od pon. do pt. w godz.

8.00-16.30) Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Regess Sp.

z o. o. z siedzibą przy ul. Bankowa 36 Jelenia Góra (58-500). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna.

Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku