Monter izolacji przemysłowych
ESSA sp. z o.o.
Staszów, Świętokrzyskie
5 d. temu

ESSA Sp. z o.o., która jest certyfikowaną Agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 19418 poszukuje pracowników na stanowisko : MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ Praca w Połańcu.

Ponadto, aktualnie prowadzimy projekty na terenie Francji, Belgii, Holandii, Szwecji oraz innych krajów. W przypadku zainteresowania prosimy o przesyłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres : praca(małpa)essagroup.

EU W temacie wiadomości proszę wpisać : MONTER IZOLACJI. Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp.

z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom.

Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku