PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Fagron
Trzebinia
4 d. temu

Over de functie

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało :

  • Przyjmowanie i wydawanie, zgodnie z przeznaczeniem materiałów wyjściowych i opakowaniowych.
  • Dostarczanie towarów działowi produkcji.
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie ich w odpowiednich miejscach w magazynie.
  • Sprawdzanie statusu składowanych materiałów wyjściowych, opakowań i wyrobów gotowych.
  • Zabezpieczenie materiałów przed zniszczeniem w czasie transportu.
  • Przygotowanie wyrobów gotowych do przekazania kontrahentom kupującym produkt.
  • Transport wewnątrzmagazynowy.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej lub FMCG.
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Zdolność myślenia i samodzielnego, proaktywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem.
  • Wat bieden wij?

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Zgłoś tę pracę