operator maszyn
Randstad Polska
Opole, Polska
5 d. temu

Szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? A może chciałbyś zmienić pracę, na taką, która da Ci poczucie spełnienia?

Nie czekaj - aplikuj już dzisiaj!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do zakładu produkcyjnego w Opolu, na stanowisko : operator maszyn

oferujemy

  • współpraca na długi okres czasu w firmie w której panuje świetna atmosfera i bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 06 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00, 22 : 00-06 : 00 / wolne weekendy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu
  • lekka praca do przyuczenia
  • zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • raportowanie (wypełnianie dokumentów)
  • wstępna kontrola jakości
  • oczekujemy

  • zaangażowania i pozytywne nastawienie
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • mile widziane doświadczenie przy pracy na produkcji
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667890038.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47