Fizjoterapeuta/Masażysta
P.H.U Dynamico
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Fizjoterapeuta / Masażysta praca całoroczna w obiekcie Villa Martini. Wymagania : wykształcenie kierunkowe, znajomość języka niemieckiego ,znajomość zagadnień kosmetologii będzie dodatkowym atutem, miła aparycja, uprzejmość i pogoda ducha.

Zakres obowiązków : obsługa gości działu SPA, wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, dbanie o najwyższą jakość wykonywanych usług .

Oferujemy : stałe całoroczne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, przyjazne warunki i miłą atmosferę w pracy.