monterzy rurociągów do Wormacji
Kronos p.p.c. GmbH
Tarnów, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Niemiecka firma KRONOS p.p.c. GmbH z Osthofen poszukuje pracowników na stanowisko MONTER RUROCIĄGÓW z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Wymagane doświadczenie w pracy w zakłądach chemicznych bądź rafineriach. Mile widziane SCC, VCA, połączenia kołnierzowe.

Konieczny własny transport na dojazd do miejsca pracy. Oferujemy pracę na warunkach niemieckich niemiecka umowa o pracę, stawka godzinowa od 18 euro brutto (do ustalenia, w zależności od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji).

Miejsce pracy : Worms (Wormacja, zachodnie Niemcy, Nadrenia-Palatynat). Początek pracy : 9.03.2020 (4 monterów) oraz 16.

03.2020 (5 monterów). Bliższych informacji udzielamy telefonicznie : +48 575 551 356 lub +49 178 819 59 67 Dokumenty proszę natomiast przesłać na maila :

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku