Stabilna praca KELNERKA – premia 200 €, mieszkanie
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Opole, Opolskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : KELNER / KELNERKA miejsce pracy : Niemcy Jeśli szukasz stałej pracy z wysoką podstawą i niemiecką umową, a do tego z bardzo satysfakcjonującym systemem napiwków ?

Nie zastanawiaj się aplikuj ! Do Twoich obowiązków należeć będzie : - obsługa gości restauracji. Wymagania dla kelner / kelnerka : -

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy : 1. Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z restauracją. 2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Ekstra premia 200 € po przepracowanym pierwszym miesiącu.

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie 7.

Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld). 8. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

 • oraz wiele więcej Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.
 • Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku