Kurier
DPD Polska Sp. z o. o.
Kowale, pomorskie
1 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Starowiejska 33, 80-180 Kowale, powiat : gdański, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Dostarczanie przesyłek, oferujemy gwarancję stałych zleceń, elastyczne godziny pracy, możliwość wynajmu samochodu od DPD Polska na preferencyjnych warunkach, dostęp do portalu kurierskiego ze zniżkami od partnerów biznesowych DPD Polska, pakiet szkoleń, możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny, szanse rozwoju zawodowego i dalszej stałej współpracy w strukturach DPD Polska, możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 10.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN praca od poniedziałku do soboty, na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) lub umowy-zlecenie.

Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : kurier Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia :

 • prawo jazdy kat B
 • Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • gotowość do podjęcia pracy od zaraz. Praca od poniedziałku do soboty, na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza) lub umowy-zlecenie.
 • Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

  Dane pracodawcy Pracodawca : DPD Polska Sp. z o. o. Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku