MONTER WYKŁADZIN I LINOLEUM NORWEGIA
Agencja Rekrutacji Rekruterus
Opole, Opolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus : "Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy legalną pracę na zagranicznych warunkach" Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko : Posadzkarz / parkieciarz Miejsce pracy : Norwegia, Kristiansand Tylko osoby które są na terenie Norwegii Oferujemy : - zatrudnienie na norweskich warunkach, w firmie o wypracowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie 210-240nok- w zaleznosci od umiejętności oraz doświadczenia kandydata - pomoc z formalnościami oraz zakwaterowaniem Wymagania : - min.

3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie - język angielski w stopniu min. komunikatywnym - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców Obowiązki : przygotowanie podłoża, układanie parkietów drewnianych i paneli z laminatu, szlifowanie, cyklinowanie parkietu.

Układanie linoleum, dywanów i wykładzin Rozpoczęcie pracy : nawet od zaraz Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz zdjęcia twarzy na adres : lub o kontakt telefoniczny + 48 791 125 214 Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polub nas na Facebooku : Agencja Rekrutacji Rekruterus Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku