Praca w dziale obsługi zamówień - obsługa klienta biznesowego z językiem hiszpańskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów za pomocą maila, telefonu, chatu
  • Terminowe i efektywne procesowanie zamówień od klientów
  • Przyjmowanie dokumentów i ich procesowanie
  • Wprowadzanie danych do systemu (SAP / Salesforce)
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Sprawdzanie dostępności produktu na stronach dostawców
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z klientami
  • Weryfikacja danych, korygowanie błędów oraz wprowadzanie poprawnych danych
  • Wymagania :

  • Język hiszpański (min. C1)
  • Język angielski (min. B2)
  • Ważne : wymagana znajomość obu wyżej wymienionych języków
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe, związane z obsługą klienta, procesowaniem zamówień
  • Komunikatywność, umiejętność budowania profesjonalnych relacji biznesowych
  • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku
  • Motywacja do dalszego rozwoju zawodowego w branży
  • Wykształcenie kierunkowe, będzie stanowiło dodatkowy atut kandydata
  • Nasz klient zapewnia :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Pracę w trybie zdalnym z dowolnego miasta w Polsce
  • Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne do siedziby firmy (Gdańsk)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.
  • Aplikuj