Magazynier/Czechy
KbtiPoland
Wałbrzych, Dolnośląskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Czechach, poszukuje pracowników Stanowiska : Monter, operator wózka widłowego, magazynier.

Wymagania : Chęć podjęcia pracy na terenie Czech Certyfikat, doświadczenie, prawo jazdy oraz podstawowa znajomość języka czeskiego.

Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie : po przeliczeniu z koron od 4000 zł netto / miesiąc - podwyżki, możliwość szkoleń - dodatki : za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele - praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy - praca na pełen etat - 25 dni urlopowych - dodatek żywnościowy od pracodawcy - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania - opieka medyczna - darmowy ubiór roboczy oraz obuwie robocze - udział w przyzakładowych klubach : dodatkowe zniżki Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku