Pracownik produkcji (mile widziane orzeczenie)
Grupa Profesja
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Naszym klientem jest firma, która jest liderem w dystrybucji artykułów opakowaniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik wsparcia produkcji Zachęcamy również do aplikowania osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności U naszego klienta znajdziesz :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczciwe wynagrodzenie plus premia kwartalna
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej, korzystania z karty Multisport Twoje zadania :
  • pakowanie produktów do kartonów
  • proste prace produkcyjne Ta praca jest dla Ciebie jeśli :
  • Jesteś gotowy do pracy 5dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Posiadasz już pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Jesteś osobą, którą szybko się uczy i lubi prace w zespole Zgłoś się do nas i dowiedz się więcej! Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
  • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

    Klikając w przycisk ’Aplikuj’ lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp.

    z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp.

    z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych’.

    Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).