Pracownik produkcji (mile widziane orzeczenie)
Grupa Profesja
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Naszym klientem jest firma, która jest liderem w dystrybucji artykułów opakowaniowych na terenie kraju oraz poza jego granicami.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik wsparcia produkcji Zachęcamy również do aplikowania osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności U naszego klienta znajdziesz :

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Uczciwe wynagrodzenie plus premia kwartalna
 • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej, korzystania z karty Multisport Twoje zadania :
 • pakowanie produktów do kartonów
 • proste prace produkcyjne Ta praca jest dla Ciebie jeśli :
 • Jesteś gotowy do pracy 5dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
 • Posiadasz już pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
 • Jesteś osobą, którą szybko się uczy i lubi prace w zespole Zgłoś się do nas i dowiedz się więcej! Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Klikając w przycisk ’Aplikuj’ lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA Sp.

  z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp.

  z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych’.

  Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA Sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku