PRACA DLA KIEROWCY (C+E) W NIEMCZECH, STYCZEŃ 2020
EASY WORK SERVICE S.P. z.o.o.
Brodnica, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Easy Work Service Sp. z o.o. (KRAZ 22504) Poszukujemy pracowników na stanowisko kierowca ciężarówki C+E. Oferujemy umowę o pracę na okres stały z niemiecką firmą transportową, zajmującą się dystrybucją napojów.

UWAGA! Istnieje możliwość wyjazdu z żoną, która otrzyma pracę w tej samej firmie (w zależności od kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego są to : prace porządkowe, magazynowe lub w gastronomii).

Miejsce pracy : Niemcy, okolice miasta Kreuztal. Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty. Główne zadania : - bliska dystrybucja napojów solówką lub zestawem z przyczepą z codziennymi powrotami na bazę, transportuje się skrzynki i beczki do sklepów detalicznych i punktów gastronomicznych - załadunek i rozładunek ciężarówki - prowadzenie dokumentacji (listy przewozowe).

Wymagania : - prawo jazdy kat. C+E, kod 95 oraz karta kierowcy - wymagana znajomość języka niemieckiego (stała komunikacja z dyspozytorami i klientami) - doświadczenie w transporcie napojów będzie mile widziane, ale niekonieczne - uprawnienia na wózek widłowy to dodatkowy atut.

Oferujemy : - legalną niemiecką umowę o pracę, pełne świadczenia socjalne - wynagrodzenie brutto 13 euro / godz. (po 6 miesiącach nastąpi podwyżka) - dieta netto 6 lub 12 euro / dzień pracy (126 lub 252 euro netto miesięcznie) - zarobek miesięczny netto od 1700 do 1850 euro + nadgodziny + 600 euro (premia wakacyjna) i 600 euro (premia świąteczna) - zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika.

Prosimy o przesyłanie oferty CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018) poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji i przesyłanie potencjalnym pracodawcom" za pośrednictwem portalu.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku