Koordynator / złota rączka od zaraz!
Techvisie Personeelsdiensten Centraal BV
Gdansk, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Jako koordynator obsługi zakwaterowania upewniasz się, że wszystko przebiega bezproblemowo naszym pracownikom. Często jesteś w drodze (sam) i żaden dzień nie jest taki sam.

Jesteś w bliskim kontakcie z accountmanagerami i personelem placówki, aby ustalać priorytety i planować zadania.Twoje starania zapewniają, że wszystko jest odpowiednio zaaranżowane dla naszych pracowników tymczasowych.

Czy niespodziewanie okaże się, że nowe mieszkanie, nie spełnia warunków czystości? Wtedy ty pojawiasz się na miejscu. Ktoś musi zostać odebrany z lotniska?

To ty na niego czekasz. Czy ktoś potrzebuje dodatkowych elektronarzędzi? To mu je dostarczasz. Jesteś centralną postacią i masz kontrolę.

Jako koordynator obsługi obiektu jesteś regularnie w drodze wieczorami i / lub w weekendy. Godziny pracy są bardzo zmienne, więc pewna elastyczność jest koniecznością na tym stanowisku.

Będziesz także współpracować z naszymi specjalistami technicznymi, którzy przyjeżdżają z całej Europy do pracy w Holandii.

Dlatego ważne jest, abyś potrafił porozumieć się po angielsku. Czujesz się odpowiedzialny za optymalną obsługę i zapewniasz gościnność naszym pracownikom tymczasowym.

Czego od Ciebie oczekujemy?- Posiadasz wykształcenie minimum średnie.- Potrafisz pracować samodzielnie.- Posiadasz prawo jazdy B.

 • Jesteś dostępny w ciągu dnia, wieczorami i w weekendy.- Masz dobre umiejętności komunikacyjne i mówisz dobrze po angielsku.
 • Dodatkowy język, taki jak niemiecki, niderlandzki, rumuński lub hiszpański to plus.Oferujemy : - Konkurencyjne wynagrodzenie.

 • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym ze wszystkimi udogodnieniami (jeśli potrzeba).- Dobre warunki zatrudnienia.- System emerytalny ubezpieczenie zdrowotne.
 • Samochód i telefon służbowy.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku