Poszukujemy Nauczyciela Matematyki
Centrum Edukacji SIGMA
Bochnia, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Edukacji SIGMA - licea i szkoły policealne dla dorosłych Poszukujemy nauczyciela do pracy w Liceum dla dorosłych z przedmiotu : Matematyka Wymagania : -

wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe - przygotowanie pedagogiczne - doświadczenie w pracy w szkole - mile widziane Praca w soboty i niedziele.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze skanami dokumentów (dyplomy, zaświadczenia potwierdzające przygotowanie pedagogiczne) na adres mailowy : z tematem maila : Nauczyciel Matematyki W treści CV prosimy podać klauzulę : Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych CE SIGMA oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn.

10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust z 2018 r. poz. 1000)"). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku