Doradca klienta w sklepie
MUUV KAJA LIZUT MALINA KURKOWSKA S.C.
Warszawa, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

 • profesjonalna obsługa klienta w sklepie stacjonarnym marki w Warszawie
 • efektywne prowadzenie rozmów sprzedażowych
 • dbanie o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycję produktów zgodną z wizerunkiem marki
 • przygotowywanie towarów do sprzedaży
 • zarządzanie stanami magazynowymi oraz dbanie o porządek w magazynie sklepu
 • obsługa odbiorów osobistych
 • przyjmowanie dostaw
 • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
 • prowadzenie rejestru sprzedaży
 • codzienne raportowanie sprzedaży
 • przeprowadzanie inwentaryzacji
 • Nasze wymagania

 • warunek konieczny : minimum roczne doświadczenie w handlu detalicznym
 • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
 • skrupulatność
 • zaangażowanie
 • samodzielność
 • mile widziane : doświadczenie w branży modowej
 • To oferujemy

 • stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze w dynamicznym środowisku
 • pracę w wymiarze pełnego etatu w szybko rozwijającej się marce modowej
 • umowę o pracę / umowę zlecenie / umowę o współpracy B2B
 • system premiowy
 • zniżki pracownicze
 • O nas

  MUUV. to marka, której myślą przewodnią jest stworzenie ubrań, które zakładasz i z zasady dobrze wyglądasz, a których zdjęcia z sesji zapisujesz jako inspiracje.

  Z ta tylko jedną różnicą, że te ubrania wreszcie możesz kupić, a nie tylko oglądać w internecie. W ofercie marki są kostiumy kąpielowe, sukienki, kurtki i ubrania sportowe (m.

  in. biustonosze, dresy, leginsy, body). Za minimalistycznymi projektami z logo MUUV. stoją dwie dziewczyny, Kaja i Malina, których znakiem rozpoznawczym jest słabość do głębokich wycięć i basicowych, oversizowych krojów.

  Oczywiście, wszystko w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Co więcej, zgodnie z zasadą #travellight, wszystkie ubrania marki jesteś w stanie spakować do małego plecaka i ruszyć w świat.

  Ubrania MUUV. dostępne są online na www.muuv.pl lub stacjonarnie we flagowym sklepie marki w Warszawie przy ul. Kruczej 16 / 22.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MUUV Kaja Lizut Malina Kurkowska S.

  C. (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  INFORMACJA OD PRACODAWCY / ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez MUUV Kaja Lizut Malina Kurkowska S.

  C. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. .W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail : praca muuv.

  pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu aplikacji, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu rekrutacji.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 120 dni od momentu rekrutacji.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : praca muuv.

  pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail : praca muuv.pl. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez MUUV Kaja Lizut Malina Kurkowska S.

  C. (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.

  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail : praca muuv.pl.Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl).Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 120 dni.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres : 120 dni.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : praca muuv.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku