Pedagog/psycholog
Stowarzyszenie Nasza Alternatywa
Leszno, wielkopolskie
2 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Aleje Jana Pawła II 6, 64-100 Leszno, powiat : m. Leszno, woj : wielkopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Pomoc w rozwijaniu talentów i rozwiązywaniu trudnych problemów młodzieży, prowadzenie warsztatów w szkołach i grup socjoterapeutycznych, pisanie i koordynacja projektów.

Praca 4h wg grafiku (16-20) Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 0.

5 Zmianowość : inna Liczba godzin pracy w tygodniu : 20 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 04.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 1 400 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : pedagog Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja : pedagogika, psychologia, resocjalizacja
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Dane pracodawcy Pracodawca : Stowarzyszenie Nasza Alternatywa Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku