Pracownik Rejestracji w Prywatnej Przychodni
KS Service
Szczecin, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy Kandydatów / ek na stanowisko : Pracownik Rejestracji.

OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • po okresie próbnym dodatki do wynagrodzenia w postaci premii uznaniowej
  • elastyczne godziny pracy między 7 : 00 a 20 : 00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w placówce medycznej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze
  • GŁÓWNE ZADANIA :

  • obsługa pacjentów w rejestracji oraz telefoniczna
  • umawianie pacjentów na wizyty i badania
  • prezentowanie pacjentom oferowanych usług
  • przyjmowanie płatności za badania, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz rozliczanie pakietów medycznych
  • OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW :

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w trybie zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem
  • Aplikuj