Izoler – Monter Izolacji Przemyslowej
Ward Personnel
Krakow, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Izoler Monter Izolacji PrzemyslowejMiejsce pracy : DublinOpis stanowiska :

  • Praca na najwiekszym projekcie w Irlandii - branża IT
  • Izolacji kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na nowym budownictwie - lamelka, armaflex, blachaWymagania :
  • Poszukiwani izolerzy z doświadczeniem w montażu izolacji przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych
  • Doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu jest niezbędne
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane
  • Bardzo dobra znajomość technik izolacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana
  • Czytanie rysunku technicznego będzie atutem, ale nie jest wymaganeOferujemy :
  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu
  • Zagwarantowane 45 godzin tygodniowo
  • Stawka €19.96 na godzine, nadgodziny platne €29.94 po 39 godzinie
  • Dodatkowo €150 diety tygodniowo
  • Zgłoś tę pracę