Seniorka/Senior - People Advisory Services
EY (dawniej Ernst & Young)
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Seniorka / Senior - People Advisory Services

Świat się zmienia w wyniku postępującej globalizacji, rozwoju technologii, zmian demograficznych i regulacyjnych. Twój biznes musi nadążać za zmieniającymi się okolicznościami, a wraz z nim ludzie, którzy powinni być otwarci na zmiany i gotowi, aby dostosować się do nowych warunków.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Zespół People Advisory Services EY to miejsce, w którym rozwiązujemy problemy i projektujemy innowacje. Każdy projekt, przy którym pracujemy, jest inny dlatego mamy możliwość zdobywania różnorodnych doświadczeń i poznawania ciekawych ludzi, z którymi współpracujemy zarówno wewnątrz EY, jak i poza naszą firmą.

Twoje główne zadania :

Zespół People Advisory Services w EY reprezentują specjaliści z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, eksperci podatkowi oraz doświadczeni prawnicy.

Dołączając do nas, będziesz brać udział w różnorodnych projektach w następujących obszarach :

 • międzynarodowa mobilność pracowników (Global Mobility),
 • doradztwo w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń,
 • społecznych i zdrowotnych,
 • doradztwo HR oraz systemy wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych.
 • Pasujesz do nas, jeśli :

 • masz 2-5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych / ubezpieczeń społecznych,
 • zdobyłeś wyższe wykształcenie,
 • posiadasz zdolności analityczne,
 • bardzo dobrze znasz język polski i angielski,
 • umiesz i lubisz pracować w zespole,
 • dodatkowym atutem będą uprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania.
 • Kogo szukamy :

  Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze doradztwa podatkowego i rachunkowości, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty dla klientów z wielu branż.

  Oferujemy :

  Kwalifikacje oraz certyfikaty

  Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach

  Indywidulna mapa szkoleń

  Elastyczny czas i miejsce pracy

  Owoce w biurze

  Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

  O EY Polska

  Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

  Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

  W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

  Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

  EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku