Pracownik ogólnobudowlany
JOBLAB
Dabrowa Gornicza, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

JOBLAB jest Agencją zatrudnienia o numerze 20518

Obecnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko :

ZADANIA :

  • wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, czytanie rysunku technicznego, montowanie elementów, prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe, różne prace wykończeniowe, współpraca z innymi pracownikami, wykonywanie poleceń kierownika budowy.
  • Wymagania stanowiska

    WYMAGANIA : - sumienność, dokładność, - chęć nauki, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi, - gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych ( praca na zewnątrz)

    Oferujemy

    Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie - Umowę o pracę ( możliwe również zatrudnienie na podstawie B2B) - Dla osób z Dąbrowy Górniczej - możliwe wspardzie w dojazdach do pracy, - Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od posiadanego doświadczenia, Zainteresowane osoby, zapraszamy do wysłania CV!