Pracownik ogólnobudowlany
JOBLAB
Dabrowa Gornicza, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

JOBLAB jest Agencją zatrudnienia o numerze 20518

Obecnie dla naszego Klienta, firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko :

ZADANIA :

 • wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, czytanie rysunku technicznego, montowanie elementów, prace wykończeniowe i remontowe oraz rozbiórkowe, różne prace wykończeniowe, współpraca z innymi pracownikami, wykonywanie poleceń kierownika budowy.
 • Wymagania stanowiska

  WYMAGANIA : - sumienność, dokładność, - chęć nauki, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi, - gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych ( praca na zewnątrz)

  Oferujemy

  Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie - Umowę o pracę ( możliwe również zatrudnienie na podstawie B2B) - Dla osób z Dąbrowy Górniczej - możliwe wspardzie w dojazdach do pracy, - Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od posiadanego doświadczenia, Zainteresowane osoby, zapraszamy do wysłania CV!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku