Elektromechanik
Pco Żarów
Żarów, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe stosowane w przemyśle eksploatującym urządzenia w wysokich temperaturach.

Firma proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyłożeń ogniotrwałych pieców wysokotemperaturowych, wraz z projektowaniem, instalacją i serwisem.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : ELEKTROMECHANIK WYMAGANIA : 1.Wykształcenie minimum zawodowe : elektromechanik, elektryk, ślusarz-mechanik.

2.Wiedza z zakresu mechaniki i elektrotechniki. 3.Umiejętność czytania schematów elektrycznych. 4.Mile widziane uprawnienia SEP E1kV.

5.Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, odpowiedzialność. OPIS STANOWISKA : 1.Nadzór nad rozdzielniami wydziałowymi, szafami z aparaturą stycznikowo-przekaźnikową, punktami sterowniczymi, napędami elektrycznymi.

2.Zapewnienie bezpiecznego, bezawaryjnego i ekonomicznego ruchu urządzeń i instalacji. 3.Przeprowadzanie przeglądów zapobiegawczych i robót konserwacyjnych.

4.Usuwanie usterek i uszkodzeń występujących podczas pracy urządzeń. 5.Dążenie do optymalnego wykorzystania parku maszynowego w oparciu o zaplanowaną produkcję oraz zapewnienie płynnego toku produkcyjnego.

OFERUJEMY : 1. Wynagrodzenie stałe + premia. 2. Rozbudowany pakiet benefitów (dofinansowane posiłki, pakiet medyczny, pakiet sportowy, bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe i wiele innych) 3.

Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji. 4. Możliwość podjęcia stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie przy ul. Hutniczej 1 jako administrator danych informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Pani / Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest obowiązkowe i wynika z art. 22(1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz.

U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz innych przepisów szczególnych." Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku