Inżynier Procesu (m/k)
Trenkwalder
Łódź
5 d. temu
source : infoPraca

Obowiązki na stanowisku :

  • projektowanie procesów technologicznych za zakresu procesów wtrysku w branży Automotive, z uwzględnieniem wymagań klienta, czasów operacyjnych, wydajności, ergonomii i zasad Lean Management,
  • bieżące wspomaganie działów produkcji i jakości w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej,
  • analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji komponentów dla branży Automotive,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu,
  • prowadzenie testów technologicznych,
  • nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów dla branży Automotive.
  • Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Automotive,
  • dobra wiedza z zakresu technologii procesu wtrysku (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność projektowania procesów technologicznych,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.