KEY ACCOUNT SPECIALIST
Johnson & Johnson
Olsztyn, Poland
2 d. temu

Job Description

Specjalisty ds. Kluczowych Klientów (KAS)

Location : Poland, woj. Podlaskie / Warmińsko-mazurskie LUB Dolnośląskie / Opolskie

Contract : full time

Key Account Specialist (KAS) będzie odpowiedzialny za pracę z kluczowymi klientami (krajowe sieci stomatologiczne), szkolenia personelu medycznego (HCP), promocję marki LISTERINE® wśród stomatologów i higienistek oraz budowę ich rekomendacji, sprzedaży do gabinetów, współpracę z Key Opinion Leaders (KOLs), oraz współpracę z HCP (zarówno F2F jak i w kanałach digital / social media).

Obowiązki i odpowiedzialność :

  • umiejętność tworzenia planów współpracy z kluczowymi klientami (sieć / klient indywidualny) zarówno w wymiarze sprzedażowym, edukacyjnym jak i marketingowym.
  • regularny kontakt z klientami kluczowymi w celu realizacji zamówień i przeszkolenia personelu HCP (stomatolog / higienistka)
  • opracowanie prezentacji lub ofert dostosowanych do potrzeb danego klienta
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności analityczne - raporty sprzedażowe i wizyty
  • współpraca z innymi działami
  • praca z KOls
  • praca w Digitalu
  • organizacja szkoleń i konferencji
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : zarządzanie, ekonomia, marketing)
  • prawo jazdy kategoria B (aktywne)
  • umiejętność budowania zaangażowania HCP udokumentowane wzrostami rekomendacji / preskrybcji
  • umiejętności sprzedażowe, preferowane doświadczenie z obszaru OTC / RX sprzedaż do HCP / HCO
  • udokumentowane doświadczenie pracy z sieciami / dużymi klientami, preferowani klienci z obszaru pharma / healthcare
  • umiejętności prezentacyjne poparte konkretnym doświadczeniem
  • umiejętności analityczne (np. ocena potencjału na terenie / estymacje sprzedażowe / budowanie targetu)
  • swoboda pracy z materiałami edukacyjnymi o charakterze medycznym
  • umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami
  • doświadczenie w organizacji działań marketingowych (webinar, konferencja itp.)
  • umiejętność pracy hybrydowej z wykorzystaniem narzędzi digital F2F i zdalna praca z klientem
  • Szukamy Ciebie jeśli jesteś osobą z :

  • silną motywacją do pracy
  • pozytywnym nastawieniem
  • otwartością i umiejętnością pracy w zmieniającym się / dynamicznym środowisku
  • umiejętnością pracy w zespole i chęcią dzielenie się wiedzą / doświadczeniami na forum
  • wykazującą postawę liderską wyrażona braniem odpowiedzialności za swoją pracę, ale też za wyniki zespołu One Team
  • can do approach" - szukanie rozwiązań dla istniejących wyzwań

  • wysoką etyką pracy
  • chęcią rozwoju - mile widziana inicjatywa własna
  • Mile widziane :

  • doświadczenie pracy z Power BI
  • umiejętność pracy hybrydowej z wykorzystaniem narzędzi digital F2F i zdalna praca z Klientem
  • znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • pracę w jednej z największych globalnych firm farmaceutycznych skoncentrowanej na kliencie / pacjencie, ale jednocześnie przywiązującej dużą wagę do etyki i wartości CREDO J&J
  • pracę w silnie zmotywowanym i zgranym zespole nastawionym na wynik
  • możliwość pracy w nowoczesnym i dynamicznym środowisku biznesowym (branża stomatologiczna)
  • możliwość współtworzenia nowoczesnego modelu Go to Market, w tym modelu współpracy z sieciami
  • wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego
  • nowoczesne narzędzia pracy Ipad / samochód / telefon
  • atrakcyjny system premiowy
  • For more than 130 years, diversity, equity & inclusion (DEI) have been part of our cultural fabric at Johnson & Johnson and woven into how we do business every day.

    Our commitment to respect the dignity and diversity of all is embedded in our Credo.

    We know that the success of our business depends on having the best talent in a workforce that reflects the diverse markets we serve around the world and an inclusive culture that values different perspectives and life experiences

    That is why we in Johnson & Johnson are working to create an inclusive environment where diverse backgrounds, perspectives and experiences are valued and each and every one of our people feels that they belong and can reach their potential.

    No matter who they are.

    Diversity, Equity & Inclusion at Johnson & Johnson means You Belong !