Product Manager / Growth Hacker
GRUPA INTERIA.PL
Kraków, PL
4 d. temu
source : RocketJobs

Grupa Interia.pl poszukuje menadżerki lub menadżera usług internetowych z doświadczeniem w promowaniu i zarządzaniu dynamicznym rozwojem zasięgu, zaangażowania i monetyzacji.

Masz szansę dołączyć do najszybciej rosnącego portalu w Polsce. Jednocześnie do największej grupy telekomunikacyjno medialnej ponieważ jako część Grupy Cyfrowy Polsat od prawie roku realizujemy strategię lidera rynku, ściśle współpracując z Telewizją Polsat i pozostałymi spółkami z Grupy.

Poznaj szczegóły i aplikuj, zapraszamy!

Nasze wymagania :

  • 4-5 letnie doświadczenie na pozycjach związanych z zarządzaniem usługą internetową lub aplikacją mobilną i / lub w obszarze marketingu, promocji, projektowania UX / UI
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i doświadczenie w prezentowaniu danych decyzyjnych dla kadry menadżerskiej, zdolność szybkiego szacowania i rekomendowania decyzji
  • doświadczenie w nadzorowaniu kluczowych wskaźników efektywności, poparte podjętymi decyzjami i rozumieniem ich wpływu na inne elementy modelu biznesowego
  • efektywne korzystanie z narzędzi służących do analizy ruchu, obróbki i prezentacji danych takich jak Google Analytics, Google Tag Manager, Microsoft Excel, Gemius Prism, Tableu, Power BI
  • umiejętność pracy pod presją czasu, proaktywna postawa, doskonała komunikatywność
  • dobra znajomość rynku subskrypcji i usług płatnych - częścią procesu rekrutacji będzie krótka prezentacja trendów i prognoz dotyczących tego rynku
  • Zakres obowiązków :

  • rozwój usług płatnych Interia.pl dla konsumentów (serwisy i aplikacje premium (bez reklam), subskrypcje, płatne aktywacje, bill payment - płatności za rachunki, loterie pieniężne i nowe usługi płatne, które wdrożysz) oraz współpraca z innymi serwisami z grupy np. IPLA.tv
  • ścisła, menadżerska współpraca ze specjalistami z pionu marketingowego i reklamowego przy promocji usług i zwiększaniu ich zasięgu oraz konwersji, a w efekcie wyników sprzedaży
  • ciągłe poszukiwanie nowych metod i obszarów wzrostu, śledzenie trendów i zmian
  • priorytetyzacja i przewidywanie efektów podejmowanych decyzji
  • dostarczanie nowych funkcjonalności zgodnie z ustalonym kierunkiem strategicznym praca w modelu zwinnym (tygodniowe sprinty) z własnym backlogiem oraz we współpracy z innymi Product Managerami (prowadzenie projektów)
  • definiowanie wymagań funkcjonalnych i UX, ścisła współpraca z projektantami i grafikami, a także developerami na etapie produkcji, testów i wdrożeń
  • upraszczanie interfejsów, procesów i podnoszenie konwersji ze szczególnym naciskiem na adaptację nowych i popularnych metod płatności jednorazowych, mobilnych, cyklicznych
  • zarządzanie usługami przez pryzmat KPI finansowych i zasięgowych
  • trackowanie, analizowanie i raportowanie wyników sprzedaży i zaangażowania użytkowników
  • Oferujemy :

  • pracę w jednej z największych w Polsce firm działających wyłącznie w Internecie z ponad 20 mln zasięgiem użytkowników i setkami różnych serwisów oraz usług
  • zadania, w których wykażesz się samodzielnością. Projekty, dzięki którym będziesz rozwijać kompetencje. Działające produkty i ogromny potencjał ich rozwoju, spełniający Twoje ambicje zawodowe oraz narzędzia, aby to wszystko było możliwe.
  • pakiet benefitów i oczywiście jak tylko pandemia pozwoli częste imprezy integracyjne oraz okazje do uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach
  • niekorporacyjną, swobodną i kreatywną atmosferę - start up’owy klimat w połączeniu z możliwościami i stabilnością dużej firmy
  • pracę w modelu hybrydowym
  • Benefity :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • nauka języka angielskiego
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • Informujemy, że administratorem danych jest Grupa Interia.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w z siedzibą w Krakowie (31-946), przy ul.

    Osiedle Teatralne 9a (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetw...more