Lekarz Dentysta do Kliniki w Danii
bwspot recruitment www.bewspot.eu
Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

LEKARZ STOMATOLOG ZACHOWAWCZY LUB PARA STOMATOLOGÓW DO PRACY W DANII Praca w prywatnych gabinetach dentystycznych dla dentystów, którzy są zdecydowani na wyjazd do Danii.

Gabinety położone są w małych miejscowościach, mają ugruntowaną pozycję, stałych pacjentów oraz doświadczony zespół. Możliwe jest stanie się właścicielem gabinetu w przyszłości.

Kogo szukamy? Stomatologów z 5-7 letnim doświadczeniem w stomatologii zachowawczej z endodoncją, umiejętnością zakładania koron, mostów.

Posiadających dobry kontakt z pacjentami, z umiejętnością współpracy, duchem przedsiębiorczości i perspektywą długoletniej pracy.

Kandydatów ambitnych, nastawionych na kierowanie prywatną kliniką. Z płynnym angielskim Zdecydowanym do życia i pracy za granicą.

Oferta jest adresowana do stomatologa lub pary stomatologów. Klient oferuje : 37 godzinny tydzień pracy 6 tygodniowy płatny urlop 5 miesięczny, bezpłatny kurs językowy podczas którego jest zapewnione : mieszkanie, fundusz na wydatki, dodatki dla dzieci (2) Wszystkie wydatki pokrywa pracodawca.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt bozena at bwspot.eu albo przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku