Rzeźnik z doświadczeniem ubój trybownie wołowiny wieprzowiny
Niemcy
Kutno, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

FlexiJob Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy na rynku Polskim. Rekrutujemy kandydatów do pracy na terenie Niemiec i Polski.

Obecnie dla naszego klienta na terenie Niemiec poszukujemy rzeźników z doświadczeniem przy uboju / wykrawaniu mięsa wołowego / wieprzowego.

Miejsce pracy : Niemcy okolice Idar Oberstein Oferujemy : legalną prace za granicą Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę Wynagrodzenie : 14,00€ - 16,00€ na godzinę w zależności od doświadczenia Zakwaterowanie : dodatkowo płatne 200,00€ Oczekujemy : Doświadczenia w uboju Zręczności i umiejętności szybkiego uczenia się Gotowości do wyjazdu na dłuższy czas Mile widziana znajomość języka niemieckiego aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 729 - pokaż numer telefonu - w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz.

8 : 00 - 16 : 00. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Administratorem zbieranych danych jest FlexiJob Sp.

z o.o. ul. SIeradzka 2, 98-300 WIeluń

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku