Wprowadzanie danych do komputera - Atrakcyjne wynagrodzenie
Sanpro Consulting
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik wprowadzający dane do komputera Miejsce pracy : Warszawa, Mokotów. Do obowiązków należy wprowadzanie danych do komputera.

Praca w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku. Stawka - 18 zł netto. Osoby zainteresowane proszone są o : kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00 15 : 00 pod nr tel.

727-003-831 lub 571-330-639 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. : 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 368), przy ul. Sienkiewicza 85 / 87.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku