Specjalista ds. Kontroli Jakości
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Łowicz, Polska
8 d. temu
source : Jobs.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Kluczowe zadania :

  • Samodzielne wykonywanie i ocena badań chemicznych (badania chromatograficzne oraz fizykochemiczne) w celu dostarczania informacji o jakości badanych surowców, leków materiałów opakowaniowych,
  • Przeprowadzanie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją,
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej,
  • Nadzorowanie wykonywania badań chemicznych i sprawdzanie raportów z walidacji i kwalifikacji,
  • Opiniowanie i sprawdzanie instrukcji, procedur oraz raportów z badań.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie farmaceutycznej, biotechnologicznej, kosmetycznej lub spożywczej,
  • Znajomość technik analitycznych HPLC, GMP, GLP, GC oraz spektrofotometrii,
  • Wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia, farmacja, inżynieria chemiczna lub pokrewne),
  • Znajomość języka na poziomie dobrym (słownictwo techniczne).
  • Oferujemy :

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,
  • Lunch kupony na smaczne obiady.
  • Oferta dotyczy pracy stałej.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych