Przedstawiciel handlowy (system informatyczny) [rekrutacja online]
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
Kielce, świętokrzyskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od ponad 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych.

W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły zrealizować zamierzone wyniki.

Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.

Twoje obowiązki :

  • bezpośrednia sprzedaż systemu informatycznego w placówkach oświatowych (przedszkolach),
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym regionie,
  • dbałość o obsługę klienta (m.in. proces finalizacji umowy),
  • nawiązywanie trwałych relacji z klientem i budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.
  • Jesteś poszukwianym przez nas kandydatem, jeśli :

  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w kanale B2B,
  • potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
  • doskonale planujesz i organizujesz sobie pracę,
  • z zaangażowaniem realizujesz założone cele,
  • charakteryzujesz się rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi,
  • jesteś zainteresowany nowymi technologiami informatycznymi,
  • mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w branży edukacyjnej,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie.
  • Nasza oferta :

  • współpraca na podstawie własnej działalność gospodarczej (B2B),
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu prowizyjnego,
  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon, samochód służbowy wraz z kartą paliwową,
  • pakiet benefitów : grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki do teatru.
  • Zgłoś tę pracę