Doradca klienta / magazynier
Heban
Radom, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Salon meblowy zatrudnimy pracownika na stanowisko Doradca klienta / Magazynier Miejsce pracy : Radom Zakres obowiązków : obsługa klientów kompletowanie i wydawanie towarów wg.

specyfikacji przyjmowanie dostaw do magazynu, kontrola ilościowa oraz jakościowa towaru dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie wykonywanie poleceń przełożonego inwentaryzacje, prace na salonie - wystawianie ekspozycji dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek w magazynie inne prace magazynowe Wymagania wykształcenie minimum zawodowe mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku dyspozycyjność uczciwość Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole w stabilnej firmie (szukamy pracownika na stałe) możliwość podnoszenia kwalifikacji dobrą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy Prosimy o przesłanie CV.

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli : Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Heban sp.

z o.o. sp.kom.; Family Heban sp. z o.o. sp.kom.mających swoje siedziby w Janowie Lubelskim. Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości.

Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku