Murarz w godzinach [Belgia] - Aalst, Belgia
Vitruvion Sp. z o. o.
Kraków, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Firma budowlana podejmie wpółpracę na podwykonawstwie z doświadczonymi murarzami. Praca przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych na terenie Belgii.

Wymagania : - doświadczenie w pracach murarskich min. 3 lata - umiejętności murarskie (Klinkier, Silka, Porotherm) - działalność gospodarcza (bądź gotowość założenia) - znajomość języka angielskiego - mile widziany samochód Oferujemy : - długoterminowe zlecenia - rozliczenia co dwa tygodnie - atrakcyjne stawki godzinowe - pomoc polskiego konsultanta Administratorem danych jest Vitruvion Sp.

z o. o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku