Zastępca managera
Gorący Potok
Szaflary, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szukamy osoby kreatywnej, pełnej zaangażowania i chęci rozwoju a przede wszystkim dyspozycyjnej i odpowiedzialnej, która zasili nasz zespół.

Wymagania : Realizacja wyznaczonych celów Monitorowanie rynku i aktywne poszukiwanie nowych klientów Szeroko rozumiane działania marketingowe Przygotowywanie ofert handlowych oraz ich negocjacje Obsługa klientów i dbałość o dobre relacje Rozmowa z trudnym klientem Rozwiązywanie bieżących problemów na obiekcie Nadzór nad personelem Komunikatywność, odporność na stres, bardzo dobra organizacja pracy własnej Wychodzenie z własną inicjatywą Znajomość pakietu MS Office Znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kat.

B Oferujemy pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju , szkoleń. Stałe warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich CV z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila na adres :

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku