Ekspert finansowy
ABM Sp. z o.o.
Giżycko, Warmińsko-mazurskie
2 d. temu
source : Lento.pl

ABM SP. z o.o. to nowoczesna i ciesząca się zaufaniem firma doradztwa finansowego. Swoją pozycję zawdzięczamy połączeniu wieloletniego doświadczenia osób z branży bankowej i nieruchomości.

Zakres obowiązków : Oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych Budowanie dobrych i długotrwałych relacji biznesowych Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientem Co zapewniamy : Narzędzia pracy Elastyczne godziny pracy Innowacyjne narzędzia sprzedażowe Wsparcie merytoryczne i praktyczne Produkty wszystkich komercyjnych banków i firm ubezpieczeniowych Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV plus : Funkcjonować w biznesie finansowym od minimum dwóch lat i rozumieć go Znać dobrze specyfikę produktów hipotecznych i gospodarczych Znać rynek Twoją okolicę, jej mieszkańców oraz ich potrzeby Posiadać udokumentowaną doświadczeniem pasję do sprzedaży, głównie sprzedaży produktów hipotecznych i gospodarczych Posiadać wyższe wykształcenie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku