Monter Wind Z Doświadczeniem, Wysokie Zarobki!
KS Service sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Stała- Łódź, Łódzkie- Data : 2019-06-12, do końca 26 dni Posiadasz doświadczenie... : w montażu i serwisie dźwigów osobowych i masz na to uprawnienia ?

Znasz komunikatywnie język angielski / duński ?Jesteś gotowa / -y do wyjazdu do pracy za granicę ?Jeżeli dodatkowo pracowałeś na systemach Arcode i Kleemann jesteś idealnym Kandydatem na to stanowisko! Poszukujemy.

 • instalatorów wind, którym zaoferujemy : - Okres próbny w oparciu o polską umowę o pracę , z późniejszą zmianą na umowę duńską Atrakcyjne wynagrodzenie sięgające około 15560 zł brutto Prywatną opiekę medyczną : -
 • Finansowanie kursów (językowe, branżowe, itp., dowolność wyboru)- Godne warunki zakwaterowania, oczywiście sfinansowane przez firmę-

  Atrakcyjny system rozliczania tzw. Kilometrówek przy dojazdach do pracy lub wynajem samochodu przez firmę Na czym będzie polegała Twoja praca?

  Montażu i instalacji dźwigów (głównie elektronicznych) w mieszkaniach w Danii- Serwisie oraz rozruchu dźwigów- W razie potrzeb konserwacji i modernizacji-

  Kontakcie z Klientami w j. angielskim : - Czytaniu dokumentacji technicznejCzekamy na zmotywowane do pracy osoby, chcące się rozwijać, które będą gotowe do pracy w systemie 3 tygodnie pracy / 1 tydzień wolny (21dni / 7dni).

  Praca 6 dni w tygodniu po 10h dziennie.Zapewniamy elastyczność w wyborze godzin pracy! Wystarczy doświadczenie, zapał do pracy oraz uprawnienia UDT DOT, POT, DN oraz SEP E I D.

  Twoja płeć i wiek nie stanowi dla nas znaczenia!

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku