Specjalista ds. Zarządzania Umowami Najmu
Ruch S.A.
Warszawa, mazowieckie
5 d. temu
source : FACHPRACA

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce.

RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór Paczki w RUCHu, płatności rachunków czy usługi finansowe.

RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Twój Zakres Obowiązków :

  • Negocjowanie i uzgadnianie treści umów i aneksów oraz ich procesowanie wewnątrz organizacji
  • Uzyskiwanie opinii i uzgodnień wewnętrznych niezbędnych do przedłużenia umów
  • Uzyskiwanie i utrzymywanie zabezpieczeń umów
  • Przygotowywanie wniosków o zajęcie pasa drogi pod kioski oraz urządzenia infrastruktury
  • Koordynację procesu przygotowania lokalizacji do zwrotu właścicielowi (przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych, rozliczenie lokalizacji, zapewnienie zwrotu zabezpieczeń umów)
  • Przygotowywanie zestawień i danych dotyczących płatności z tytułu czynszów i opłat, comiesięcznych rezerw biernych
  • Utrzymywanie kontaktów z kontrahentami (bieżąca korespondencja i uzgodnienia)
  • Sporządzanie i przekazywanie raportów o wysokości obrotów
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub doświadczenie w pracy administracyjnej / biurowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomością programów z pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Aktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na zadania i osiąganie celów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji personalnej
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji w ramach wielu planowanych i realizowanych w firmie projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon)
  • Zgłoś tę pracę