Technik serwisu
Randstad Polska
Łódź, Polska
5 d. temu

Potrafisz czytać schematy elektryczne? masz prawo jazdy kat .B? A może montowałeś szafy sterownicze? Jeśli tak zapraszamy do rekrutacji!

miejsce pracy : Łódź , Wydawnicza

oferujemy

  • zatrudnienie przez agencje pracy na warunkach kodeksowych (pierwsza umowa o pracę na 6 miesięcy)
  • wynagrodzenie podstawowe do 6 tysięcy brutto + premia roczna 6 tysięcy brutto
  • praca w przedziale godzinowym 8-18 (sam wybierasz czy od 8 do 16 czy od 10 do 18)
  • benefity : opieka medyczna , karta sportowa
  • zadania

  • montaż układów automatyki napędów, montaż instalacji elektrycznych (praca przy montażu szaf sterowniczych)
  • wsparcie działu serwisu
  • praca na miejscu i u Klienta
  • oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (preferowane elektryczne)
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat B- warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych : będzie weryfikowana
  • doświadczenie w pracy przy montażu szaf sterowniczych( dodatkowy, atut)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47