Pracownik pomocniczy procesu
LeasingTeam
Warszawa, Mazowieckie
10 d. temu

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik pomocniczy procesu Miejsce pracy : Ursus Zakres zadań : · Ważenie surowców oraz obsługa wag, · Kontrola parametrów produkcyjnych, · Transport surowców, · Dozowanie surowców na linię produkcyjną, · Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagamy : · Chęci do pracy w systemie zmianowym, · Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, · Książeczki Sanitarno-

Epidemiologicznej, . Uprawnień na wózki widłowe. Oferujemy : · Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, · Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego, · Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną, płatny urlop, wypłatę 10tego każdego miesiąca, · Stawkę dzienną : 22 zł / h brutto + dodatek za pracę w mocy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.

Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku