Specjalista / Specjalistka instalacji sanitarnych
Politechnika Wrocławska
Wrocław, dolnośląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Dział Infrastruktury Technicznej Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko :

Opis stanowiska :

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych.

Zakres obowiązków :

  • nadzór nad zleconymi serwisami urządzeń i instalacji klimatyzacji, wentylacji, węzłów cieplnych, przepompowni, instalacji gazowych, wodnych, kanalizacji, cieplnych
  • sporządzanie instrukcji eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci w branży sanitarnej.
  • dokonywanie kompleksowej lub wycinkowej oceny projektów i przedsięwzięć technicznych w branży
  • wydawanie technicznych warunków przyłączeń do uczelnianych sieci i instalacji.
  • wykształcenie kierunkowe, wyższe techniczne lub średnie zawodowe (inżynieria środowiska, mechaniczno-energetyczne, instalacje sanitarne),
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie eksploatacji (lub 8 przy wykształceniu średnim),
  • warunek konieczny - świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko DOZORU w grupie urządzeń 2 i 3,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków.
  • zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • pakiet dodatkowych świadczeń (13-te wynagrodzenie, pakiet świadczeń socjalnych).
  • Zgłoś tę pracę